MULTIPLAY | Legenda: Aktywny problem techniczny, Planowane prace, Awaria zakończona.

tel.: 775 006 006

Ataki DDoS – najnowsze informacje 01.09.2023

UP_DATE 01/09/2023 godz: 16:15

Szanowni Klienci,

Dzisiejszego dnia mieliśmy odnotowaliśmy atak DDoS, który trwał od 13:20 do 15:20.

Jeśli nadal doświadczacie braku dostępu do naszych usług, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta 775 006 006.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Wasza wyrozumiałość i cierpliwość są dla nas niezmiernie ważne.

Z poważaniem,
Zespół Multiplay
UP_DATE 31/08/2023 godz: 16:54

Drodzy Klienci,


Dzisiaj nadal jesteśmy celem skoordynowanych ataków DDoS, które wpłynęły na dostępność naszych usług.

Wielu z Was zastanawia się, dlaczego nie informujemy publicznie o rozpoczęciu i zakończeniu ataków. Jest to trudne do precyzyjnego przewidzenia, ponieważ są to działania wykonywane przez osoby trzecie, które mogą być zmienne i nieregularne. Informowanie może stworzyć dezinformację, gdyż ataki mogą występować w różnych momentach i o różnej intensywności oraz różnie wpływać na użytkowników.
Niestety, nie możemy dokładnie określić, kiedy ataki DDoS się zakończą, ponieważ są one trudne do przewidzenia. Nasz zespół pracuje nieustannie nad wzmocnieniem zabezpieczeń i reaguje na te ataki, aby minimalizować ich wpływ na nasze usługi.

Nasz priorytet to skupienie się na opanowaniu tych sytuacji i przywróceniu jak najszybciej normalnego dostępu do naszych usług.

Będziemy nadal informować Was o sytuacji i podejmowanych działaniach.

Z poważaniem,
Zespół Multiplay

UP_DATE 30/08/2023 godz: 17:31

Szanowni Klienci,

Chcielibyśmy Państwa poinformować o najnowszych zdarzeniach związanych z naszymi usługami. W ostatnich dniach doświadczyliśmy serii masywnych, powtarzających się ataków DDoS, które wpłynęły na dostępność naszych usług. Zapewniamy, że nasz zespół pracuje nieustannie, aby zminimalizować skutki tych zdarzeń.

Pragniemy podkreślić, że po pierwszym dużym i najdłuższym ataku, nastąpiło kilka równie masywnych ataków, których czas oddziaływania na nasze usługi były krótszy dzięki wprowadzeniu nowych zabezpieczeń i procedur. Pozwalają one nam szybciej reagować i skuteczniej opanowywać ataki tego typu co przekłada się na krótkotrwałą przerwę w dostępie do Internetu. Mimo że wciąż jesteśmy celem tych ataków, nasza determinacja i praca nad wzmocnieniem zabezpieczeń przynoszą pozytywne rezultaty.

W sytuacjach awaryjnych nasza infolinia może być obciążona, co może prowadzić do dłuższego czasu oczekiwania w kolejce. Przepraszamy za ewentualne trudności, jakie mogą się pojawiać w kontakcie z nami. Jesteśmy świadomi i pracujemy, aby zmniejszać czas oczekiwania na infolinii dla naszych klientów. Zachęcamy do zgłaszania nam występujących utrudnień poprzez uzupełnianie formularza dostępnego na stronie multialert.multiplay.pl/formularz/

Pragniemy podziękować za Państwa wyrozumiałość i cierpliwość w obliczu tych wyzwań. Wasze wsparcie jest dla nas niezwykle ważne i motywuje nas do ciągłego doskonalenia naszych usług.

Nadal śledzimy sytuację i dokładnie monitorujemy naszą sieć. Kolejną aktualizację dotyczącą statusu cyberataku DDoS udostępnimy jutro, około godziny 16:00.

Z poważaniem,

Zespół Multiplay

29/08/2023

Chcielibyśmy poinformować, że w związku z awarią sieci mogą występować chwilowe przerwy w dostępie do naszych usług telekomunikacyjnych.
Prosimy o wyrozumiałość w związku z powstałymi niedogodnościami. Pracujemy z najwyższym zaangażowaniem, aby przywrócić Państwu pełen dostęp do naszych usług.

Dziękujemy za Państwa zrozumienie oraz cierpliwość w tym trudnym czasie.